Obniżka! L.O.L. Surprise Glam Glitter (36szt) Zobacz większe

L.O.L. Surprise Glam Glitter (36szt)

329774

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

€ 656.25 brutto

-10%

€ 729.17 brutto

Opis

WydawnictwoMGA

Więcej informacji

Kula L.O.L Suprise z brokatową laleczką L.O.L. Suprise Glitter Series kryje w sobie uroczą laleczkę z brokatowymi elementami oraz niesamowite akcesoria.
Aby je odnaleźć, należy odrywać kolejne warstwy kuli, która później może stać się również domkiem lub basenem dla laleczki. Odrywanie każdej kolejnej warstwy dostarcza niesamowitej przyjemności.
Jest także ogromną niespodzianką, ponieważ na początku nie wiemy, która laleczka kryje się w kuli dowiemy się tego w ostatnim kroku!
niespodzianek do odkrycia W pierwszych dwóch warstwach kuli kryją się sekretna wiadomość i kolekcjonerskie naklejki. W następnej czeka ogromna niespodzianka - butelka, którą można napoić laleczkę.
Pod kolejnymi warstwami znajdują się także buciki, ubranko oraz dodatkowe akcesoria takie jak korona, opaska lub okulary przeciwsłoneczne, dzięki którym laleczka będzie ślicznie wyglądać.
Jednak największą niespodzianką jest unikalna laleczka ukryta wewnątrz kuli.
Urocze i zaskakujące Dziewczynki pokochają te słodkie laleczki L.O.L Suprise Glitter Series. Figurki wyglądają niesamowicie uroczo z brokatowymi elementami i mają wyjątkowe akcesoria. Ponadto każda z laleczek skrywa pewien sekret - może płakać, siusiać lub pod wpływem wody zmieni się kolor niektórych jej elementów!
Zobacz co będzie robić Twoja laleczka po zanurzeniu jej w miseczce z zimną wodą. Dodatkowo kula opakowanie, może zamienić się w domek, na którym możesz umieścić laleczkę.

30 innych produktów w tej samej kategorii: