Obniżka! O szyciu Zobacz większe

O szyciu

219314

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

€ 13.49 brutto

-10%

€ 14.99 brutto

Opis

WydawnictwoBurda Książki
AutorJan Leśniak

Więcej informacji

Jak pokazać szycie jako kreatywne hobby, które jest pasjonujące i położone bliżej zabawy, mody i stylizacji niż krawiectwa jako sztuki zawodowej? Jak zarazić hobby, w którym chodzi przede wszystkim o pomysłowość i proste rozwiązania, zamiast skomplikowanej wiedzy?
W książce znajdziemy zestaw 8 ubrań, z uszyciem których poradzi sobie każdy. Są to projekty, których realizacja przyniesie dużo satysfakcji, ponieważ są proste, uniwersalne a jednocześnie bardzo "na czasie". Materiały i formy są dobrane w taki sposób, aby ubrania te stanowiły spójną kolekcję, w dodatku każdy, kolejny element kolekcji wprowadza odrobinę nowej wiedzy i doświadczenia. Autor uczy szyć małymi krokami tak, aby obudzić w swoich czytelnikach pasję i poczucie, że są wystarczająco uzdolnieni aby szyć.
Książka adresowana jest przede wszystkim do osób, które szukają dla siebie kreatywnego hobby jako odskoczni od szybkiej, zapracowanej codzienności.
Osoby, które już szyją również znajdą w książce coś dla siebie - autor pokazuje kilka ciekawych sposobów wykańczania i tricków, oraz wprowadzam aspekt projektowania, szczególnie w rozdziałach o farbowaniu, nadrukach i aplikacjach.

30 innych produktów w tej samej kategorii: