Nowy Obniżka! Polski transport drogowy ładunków w Unii.. Zobacz większe

Polski transport drogowy ładunków w Unii..

389549

Nowy produkt

€ 17.99 brutto

-10%

€ 19.99 brutto

Opis

WydawnictwoCeDeWu
AutorIrena Łącka; Błażej Suproń

Więcej informacji

Książka skierowana jest do studentów kierunków ekonomicznych i technicznych, menedżerów przedsiębiorstw z branży transport/spedycja, przedstawicieli firm konsultingowych oraz pracowników instytucji publicznych działających w obszarze transportu drogowego i jego infrastruktury.
Nowe, kompleksowe spojrzenie na polski sektor transportu drogowego ładunków, jego przeszłość, stan obecny i perspektywy, a także wkład w gospodarkę Polski i Unii Europejskiej.
Przedstawienie pozycji polskich przedsiębiorstw transportu drogowego ładunków w Unii Europejskiej oraz ich szans i zagrożeń na tym rynku.
Zaprezentowanie zjawisk oddziałujących na transport drogowy ładunków, uwarunkowań regulacyjnych wynikających z polityki UE wobec transportu drogowego ładunków, rynku pracy i innych, mających istotne znaczenie dla konkurencyjności polskich przedsiębiorstw działających w tym sektorze.
Szczegółowy opis wszystkich aspektów funkcjonowania tej gałęzi polskiej gospodarki na podstawie studium przypadku przewoźników międzynarodowych z woj. zachodniopomorskiego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: